Představuje se vám naše nová kolegyně

article

Vážení rodiče, milí klienti,

jmenuji se Dominika Dohnalová a jsem logopedkou pracující ve zdravotnictví. Ať jsou mými klienty děti či dospělí, přistupuji k práci především lidsky a přátelsky, vždy s úsměvem. Budu se snažit provést vás logopedickou terapií v ordinaci tak, aby se komunikace dostala na co nejlepší možnou úroveň a společně jsme se těšili z úspěchů. Vždy se přizpůsobuji věku, potřebám klienta a jeho osobnosti.

Znalosti a zkušenosti jsem získala během pětiletého vysokoškolského studia oboru Logopedie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem praxe v ambulancích klinických logopedů, ve školách pro sluchové postižené děti či v rehabilitačních centrech. Dlouhodobě pracuji především s dětmi. Působila jsem jako dobrovolnice na dětském oddělení nemocnice, v hudebním kroužku jsem učila děti hrát na zobcovou flétnu, roky jsem dělala vedoucí na dětských táborech. V letošním roce jsem absolvovala zahraniční kurz Handle 1 (celostní přístup k neurovývojovým poruchám a efektivitě učení).

Budu se na Vás těšit v Ambulanci klinické logopedie /LOGOPEDIE  POHODA s.r.o./ v nemocnici v Prostějově.

Již nyní se můžete telefonicky objednávat - mob.731 489 072

Kdo jsme

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující vysoce kvalifikovanou péči dětem a dospělým s poruchami řeči, sluchu a komunikace. Klademe důraz na osobní a celostní přístup ke každému klientovi. Poskytujeme komplexní vyšetření všech řečových, motorických a kognitivních funkcí na základě kterého stanovíme individuální plán terapie pro každého klienta.

Více o nás

Máte dotaz?

Vyplňte prosím všechna pole. Zpráva byla odeslána, děkujeme.

Co je u nás nového

Zajímavé články, rady a tipy

Nabídka zaměstnání logoped, klinický logoped Bučovice

Nabídka zaměstnání logoped, klinický logoped Újezd u Brna

Představuje se vám naše nová kolegyně

Další články